morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi

Havuz Temizliği

Morkoc Plus - Havuz Temizliği - Çayyolu Temizlik - Profesyonel Temizlik Şirketi

Havuz Temizliği

Havuz temizliği en önemli konulardandır çünkü havuzlarda insanlar etkileşim içindedir bu yüzdende enfeksiyon bulaşma ihtimali en çok olan ortamdır. Havuz temizliğinde kullanılacak temizlik malzemesi çok önemlidir. Bu yüzden işinin ehli temizlik firmaları ile çalışmalısınız.

Ankara havuz temizliği sonrasında havuzun içerisinde herhangi bir temizleyici malzeme kalmamalıdır.

Morkoc Plus olarak havuz temizliği konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Havuz temizliğimizden sonra havuzunun zeminin de ve kenarlarında leke göremezsiniz.

Karşılaştır

Bu Hizmeti Paylaş

Ankara Havuz Temizliği

Morkoc Plus Temizlik Şirketi olarak Ankara Havuz Temizliği konusunda sizlere her zaman kir ve mikroplardan arındırılmış temiz bir ortam sunmaktayız. Temizlik şirketleri ve diğer tüm sektörlerde asıl en önemli olan şey karşılıklı güven duygusudur. Morkoc Plus yaptığımız temizlik hizmetleri ile müşterilerinin her geçen güvenini dahada kazanmakta ve referanslarını artırmaktadır.

Yukarıda giriş kısmında da bahsettiğimiz gibi özellikle yaz aylarında havuzların bakımı çok önemlidir. Ayrıca soğuk ve uzun kış ayların sonucunda havuz diplerinde tortular ve lekeler meydana gelmektedir. temizlikten önce basınçlı su ile tüm gözenekleri açmaktayız. Çünkü havuzları herkes sizin kadar temiz kullanmıyor ya da hijyen konusunda dikkat etmiyor. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Morkoc Plus olarak havuzlarını dezenfekte ederek temizliyoruz. Ve enfeksiyonlardan arındırmış oluyoruz. 

Havuz Temizliği Hizmetlerimiz 

Havuz temizliği hizmetimiz sadece yüzme havuzları ile değil diğer akla gelebilecek tüm havuzların temizliğini yapmaktayız. Hangi tür havuzları ne kadar sürede temizlediğimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Havuz Temizliği Kapsamı

Morkoc Plus, havuz temizliği Ankara konusunda havuzunuzu baştan aşağı %100 Hijyenlik prensibiyle temizlemektedir. Havuzlarınızın kenarlarında oluşan yosun kalıntıları, lekeler, tortular vb. tüm dış etkenleri temizlemekteyiz. Havuzunuzun dışarıdan bakıldığında berrak ve temiz görünmesi müşterilerinizi çekmeniz de daha çok kolaylık sağlamaktadır. Sadece dışarıdan görünüş değil iç temizliğininde önemli olduğunu unutmayalım. Morkoc Plus sizi ve sevdiklerinizi düşündüğümüzden dolayı tam olarak bu iki konuda uzman kadrosu ile sizlere destek vermektedir.

Ankara Havuz Temizliği Fiyatları ?

Havuz temizliği hizmetimizi Ankara’da sektöründe en iyi temizlik hizmeti veren şirketlerden bir tanesiyiz.Havuz temizliği fiyatları hesaplanırken belli başlı hususları göz önünde bulundurarak sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Bunların size aktarmak isteriz. Ayrıca bünyemizde çalışan tüm personelin SSK işlemleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Temizlik hizmetimizde çevreye ve sizlere zarar verecek yan etkisi bulunan kimyasallar kullanmıyoruz. Havuz temizliği için bulunan temizlik paketlerimizden yararlanarak sizlerde belirli periyotlar ile avantajlı fiyatlarla temizlik yaptırabilirsiniz.

Temizlik fiyatı belirlenirken dikkat edilen hususlar;

 • Temizlik yapılacak alanın büyüklüğü
 • Temizlik alanının çalışma koşulları
 • Temizlik saati,
 • Temizliğin hizmetine göre değişmektedir.

Neden Morkoc Plus ?

Havuz Temizliği konusunda neden Morkoc Plus temizlik şirketini seçmeliyim dediğiniz duyar gibiyiz. Bizim ilk önceliğimiz %100 Müşteri memnuniyeti ve hijyen olmuştur. Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için Temizlikte Neden Morkoc Plus ? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ofis Temizliği Ankara Bölgelerimiz ?

Ankara havuz temizliği konusunda hizmet verdiğimiz belli başlı bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgeler dışında kalan diğer bölgeler içinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Çankaya Temizlik,
 • Çayyolu Temizlik,
 • Ümitköy Temizlik,
 • Etimesgut Temizlik,
 • Eryaman Temizlik,
 • Yenimahalle Temizlik,
 • Batıkent Temizlik,
 • Sincan Temizlik,
 • Toki Temizlik,

Yüzme Havuzu Temizliği konusunda yer youtube da yer alan videoları izleyebilirsiniz.

Sizde Morkoc Plus Uzman Kadrosundan hijyenik ve kaliteli havuz temizliği hizmeti alıp, sevdiklerinizle beraber %100 hijyenli havuza gönül rahatlığı ile girip havuz keyfinizi yaşayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Havuz Temizliği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by