morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi

Fuar Temizliği

Morkoc Plus - Fuar Temizliği - Batıkent Temizlik - Profesyonel Temizlik Şirketi - OSB

Fuar Temizliği

Fuar alanları, AVM’ler gibi insanların yoğun olarak gittiği topluma açık alanlardır. Giriş ve çıkışlarda sağlık açısından herhangi bir kontrol sağlanmadığından hijyen çok önemlidir. Hem fuar alanı temizliği,  hemde sergilenen ürünlerin temizliği de önemlidir. Çünkü fuar alanlarına insanlar sizin hizmetinizden faydalanmak ve bilgi almak için geliyor.

Ankara fuar temizliği konusunda Morkoc Plus oldukça ehemmiyet göstermektedir. Fuar başlangıcından sonunda kadar ziyaretçiler için temiz ve hijyenik ortam sağlamak, temiz ortam sağlanarak gösterilen hizmetlere dikkat çekilmesini sağlamak. Takdire şayandır ki ortamların temiz olması alım işleminde çok önemlidir.

Karşılaştır

Bu Hizmeti Paylaş

Ankara Fuar Temizliği

Ankara Fuar temizliği, denilince fuar ve fuar alanı ile ilgili tüm temizliği kapsamaktadır. Fuar temizliği hizmetimizde, fuar başlangıç temizliği ve fuar bitiminde gerçekleştirilen temizlik sürecidir.

Fuar başlangıç öncesi temizlikte  fuar alanı ve içi  yani, fuar zemini, stantların düzeni, stant alanlarının temizliği, otoparkın, çocuk oyun alanının, dinlenme alanı ve tuvaletlerin temizliği çok önemlidir. Çünkü insanların ve fuarda sergileme yapacak kişiler için temizlik çok önemlidir. Ve ziyaretçilerden ilk geçerli notu tertip ve düzenden alacaklardır. Morkoc Plus sizlere o yoğun süreç içerisinde yardımcı olmaktadır.

Fuar sonrası temizlik ise en zor işlerden bir tanesidir. Çünlü fuar sonrası ziyaretçiler o alanı bir daha kimse kullanmayacakmış gibi kirletip gitmektedirler. Fuardan sonra çevre temizliği, stantların temizliği, camların temizliği gibi ziyaretçilerin kirlettikleri alanları, aynı fuar başlangıç temizliğinde ki haline çevirmekteyiz.

Ankara Fuar Temizliği konusunda en dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi ise temizlik anında kullanılan malzemelerdir. Çünkü yoğun ve boğucu bir koku herkesi rahatsız eder. Temizlikte kullanacağımız tüm malzemelerde çevreye ve sağlığımıza zarar verecek kimyasallar içermez.

Tüm bu kriterler göz önünde bulundurulduğu zaman fuar temizliği çok önemlidir ve 2-3 kişi ile değil profesyonel bir ekibin yardımıyla ancak üstesinden kalkabilirsiniz..

Ankara Temizlik Firması olarak temizlik alanında kendimizi oldukça kanıtladık ve müşterilerimiz ile karşılıklı %100 Güven Duygusu içinde iş yapmaktayız..

Fuar Temizliği Kapsamı ?

Fuar alanı içinde bulunana zeminden tutunda camlara kadar fuar ile ilgili tüm herşeyin temizliği sağlanır. Sizlere fuar temizlik hizmetimizin nasıl yapıldığından biraz bahsedelim daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Temizlik yapılacak alanlar hijyenik olarak temizliği yapılır.
 • Fuar alanı içerisinde ve dışında bulunan bulunan çöpleri toplanır. Yerine temiz kokulu çöp torbaları ile değiştiririz.
 • Fuar alanında bulunan stand ve tüm mobilyaların tozları alınır.
 • Fuar alanını genel tertibat düzeni sağlanır..
 • Eğer tuvalet var ise aynı şekilde temizlenir ve temiz kokulu olması sağlanır.
 • Fuar alanı camları temizlenir.

Ankara Fuar Temizliği Fiyatları ?

Fuar temizliği hizmetimizi Ankara’da sektöründe en iyi temizlik hizmeti veren şirketlerden bir tanesiyiz. Fuar temizliği fiyatları hesaplanırken belli başlı hususları göz önünde bulundurarak sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Bunların size aktarmak isteriz. Ayrıca bünyemizde çalışan tüm personelin SSK işlemleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Temizlik hizmetimizde çevreye ve sizlere zarar verecek yan etkisi bulunan kimyasallar kullanmıyoruz. Fuar temizliği için bulunan temizlik paketlerimizden yararlanarak sizlerde belirli periyotlar ile avantajlı fiyatlarla temizlik yaptırabilirsiniz.

Temizlik fiyatı belirlenirken dikkat edilen hususlar;

 • Fuar alanın büyüklüğü
 • Fuar alanında bulunan odaların sayısı
 • Fuar alanlarında bulunan kapıların ve pencerelerin sayısı
 • Temizlik alanının çalışma koşulları
 • Temizlik saati,
 • Temizliğin hizmetine göre değişmektedir.
Neden Morkoc Plus ?

Fuar Temizliği konusunda neden Morkoc Plus temizlik şirketini seçmeliyim dediğiniz duyar gibiyiz. Bizim ilk önceliğimiz %100 Müşteri memnuniyeti ve hijyen olmuştur. Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için Temizlikte Neden Morkoc Plus ? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Fuar Temizliği Ankara Bölgelerimiz ?

Ankara fuar temizliği konusunda hizmet verdiğimiz belli başlı bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgeler dışında kalan diğer bölgeler içinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Çankaya Temizlik,
 • Çayyolu Temizlik,
 • Ümitköy Temizlik,
 • Etimesgut Temizlik,
 • Eryaman Temizlik,
 • Yenimahalle Temizlik,
 • Batıkent Temizlik,
 • Sincan Temizlik,
 • Toki Temizlik,

Ayrıca Ankara düzenlenecek olan fuarlar, fuar alanları ve iletişim bilgilerine  TÜYAP sitesinden erişebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Fuar Temizliği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by