morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi

Dış Cephe Temizliği

Morkoc Plus - Dış Cephe Temizliği - Çankaya Temizlik - Profesyonel Temizlik Şirketi

Dış Cephe Temizliği

Ankara Dış Cephe Temizliği konusunda alanında uzman ve ilk önceliği iş güvenliği olan Morkoc Plus, Cephe temizliği yapılacak alanın şekline ve yüksekliğine bağlı olarak vinç veya çatıya sabitlenen sepetler aracılığıyla cephede bulunan cam veya metal gibi çeşitli cephe giydirmelerini ilk günkü parlaklığına ve temizliğine kavuşturulmaktadır.

Karşılaştır

Bu Hizmeti Paylaş

Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Ankara dış cephe temizliği konusunda dediğimiz gibi uzman ekibimizle birlikte önce iş güvenliğini sağlayarak. Dış etkenlerden dolayı oluşan kir, toz ve yağmur lekelerinin temizlenmesini sağlarız. Ayrıca eğer inşaat sonrası temizlik yaptıracaksanız ona göre de inşaat sonrası cephede oluşan alçı ve diğer lekelerin, kaynak sonrasında kalan siyah izlerin temizliği sağlanır ve dış cephe temizliği yapılan alan parlak ve etkileyici görünür. Binanın, rezidansın, kulelerin ilk günkü parlaklığı ve temizliğini her zaman kalmasını istiyorsanız. Dış cephe temizliğinin periyotlar halinde yaptırmalısınız.

Morkoc Plus olarak temizlik yapacak ekibi, kullanılacak malzemeleri, vinç ya da sepeti ve gerekli tüm temizlik ihtiyaçlarını Dış Cephe Temizliği hizmetimiz altında gerçekleştirmekteyiz. Daha sonrasında sizler ek ücret talep edilmemektedir.

Dış Cephe Temizlik Kapsamında Neler Var ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Dış Cephe Temizliği konusunda sizleri bilgilendirdik fakat şu kelimeleri söylediğinizi duyar gibiyiz dış cephe temizliği hijyenini güzel anlatmışsınız fakat dış cephe temizliği hizmeti kapsamında neler yapıyorsunuz. Sizlere dış cephe temizlik hizmetimizin nasıl yapıldığından biraz bahsedelim daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Dış Cephede temizlenebilecek tüm alanlar yıkanır ya da silinir.
 • Dış Cephede yer alan teras ya da balkonlarda ki çöpler toplanır.

Ankara Dış Cephe Temizlik Fiyatları?

Dış cephe temizliği hizmeti konusunda Ankara’da sektöründe en iyi temizlik hizmeti veren şirketlerden bir tanesiyiz. Dış cephe temizliği fiyatları hesaplanırken belli başlı hususları göz önünde bulundurarak sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Bunların size aktarmak isteriz. Ayrıca bünyemizde çalışan tüm personelin SSK işlemleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Temizlik hizmetimizde çevreye ve sizlere zarar verecek yan etkisi bulunan kimyasallar kullanmıyoruz. Dış cephe temizliği için bulunan temizlik paketlerimizden yararlanarak sizlerde belirli periyotlar ile avantajlı fiyatlarla temizlik yaptırabilirsiniz.

Temizlik fiyatı belirlenirken dikkat edilen hususlar;

 • Temizlik yapılacak alanın genişliği,
 • Temizlik mekanında ki kapıların ve pencerelerin sayısı,
 • Temizlik alanının çalışma koşulları,
 • Temizlik saati,
 • Temizliğin hizmetine göre değişmektedir.
Neden Morkoc Plus ?

Dış Cephe Temizliği konusunda neden Morkoc Plus temizlik şirketini seçmeliyim dediğiniz duyar gibiyiz. Bizim ilk önceliğimiz %100 Müşteri memnuniyeti ve hijyen olmuştur. Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için Temizlikte Neden Morkoc Plus ? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Bölgelerimiz

Ankara dış cephe temizliği konusunda hizmet verdiğimiz belli başlı bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgeler dışında kalan diğer bölgeler içinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Çankaya Temizlik,
 • Çayyolu Temizlik,
 • Ümitköy Temizlik,
 • Etimesgut Temizlik,
 • Eryaman Temizlik,
 • Yenimahalle Temizlik,
 • Batıkent Temizlik,
 • Sincan Temizlik,
 • Toki Temizlik,
Dış Cephe temizliğinin ne kadar zor olduğunun hepimiz farkındayız gelin birde bu işi onların ağzından bizzat duyalım. 130 Metre Yükseklikte Temizlik İşçilerinin Ekmek Mücadelesi! adlı video izleyebilirsiniz. İyi Seyirler

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dış Cephe Temizliği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by