morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi

AVM Temizliği

Morkoc Plus - Ankara AVM Temizliği - Çayyolu Temizlik - AVM Temizlik Şirketi

AVM Temizliği

Topluma açık alanların temizliği çok önemlidir. Ankara AVM Temizliği konusunda güvenebileceğiniz, %100 hijyen ve müşteri memnuniyetini prensibi benimsemiş Morkoc Plus seçmelisiniz.

AVM’ler kışın insanların soğuklardan korunmak için yazın ise bunaltıcı yaz sıcakları ve nemden korunmak için tercih ettiği alanlar arasında bir numaradır. Özellikle Başkentimizde deniz olmadığını da göz önünde bulundurursak aileler genellikle AVM’lere akın etmektedir ve orada vakit geçirmektedir. Bu kadar yoğun ziyaretçilerin olduğu alanlarında temizliği çok önemlidir.

Karşılaştır

Bu Hizmeti Paylaş

Ankara AVM Temizliği 

Ankara AVM Temizliği en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Çünkü günlük yaşantımız bir çoğumuz zamanlarımızı AVM’lerde harcıyoruz. AVM’lerin temiz, ferah ve hijyenik olması oraya ziyaretçi akışını sağlar ayrıca alışveriş imkanıda sağlar. 

Bu yüzden AVM Temizliği çok önemlidir. Kapalı alanlar olduğu için mikropların bulaşması daha kolaydır. Hijyenik olan AVM’lerde ise hastalık bulaşma ihtimali daha düşüktür. 

Morkoc Plus olarak AVM Temizliği konusunda uzman ekibimizle birlikte, ziyaretçilerin ve çalışan personelin sağlığını düşünerek temizliğe dahada önem göstermekteyiz. Ankara AVM Temizlik Firmaları arasında saygın yerini koruyan firmamız. Sizlerin isteği doğrultusunda 7/24 saat temizlik hizmeti vermektedir.

AVM Temizliğinin Kapsamında Neler Var ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi AVM Temizliği konusunda sizleri bilgilendirdik fakat şu kelimeleri söylediğinizi duyar gibiyiz AVM temizliği hijyenini güzel anlatmışsınız fakat AVM temizliği hizmeti kapsamında neler yapıyorsunuz. Sizlere AVM temizlik hizmetimizin nasıl yapıldığından biraz bahsedelim daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • AVM temizlik yapılacak tüm oda ve alanlar hijyenik olarak temizliği sağlanır.
 • Odalarda ve alanlarda bulunan çöpleri toplarız. Yerine temiz kokulu çöp torbaları ile değiştiririz.
 • Ofis var ise genel tertibat düzeni sağlanır.
 • AVM zemini temizlenir
 • Tuvaletler aynı şekilde temizlenir ve temiz kokulu olması sağlanır.
 • AVM camları temizlenir.

AVM Temizliği Fiyatları

AVM temizliği hizmeti konusunda Ankara’da sektöründe en iyi temizlik hizmeti veren şirketlerden bir tanesiyiz. AVM temizliği fiyatları hesaplanırken belli başlı hususları göz önünde bulundurarak sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Bunların size aktarmak isteriz. Ayrıca bünyemizde çalışan tüm personelin SSK işlemleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Temizlik hizmetimizde çevreye ve sizlere zarar verecek yan etkisi bulunan kimyasallar kullanmıyoruz. AVM temizliği için bulunan temizlik paketlerimizden yararlanarak sizlerde belirli periyotlar ile avantajlı fiyatlarla temizlik yaptırabilirsiniz.

Temizlik fiyatı belirlenirken dikkat edilen hususlar;

 • AVM’nin büyüklüğü
 • AVM’de bulunan temizlik yapılacak odaların sayısı
 • Temizlik mekanında ki kapıların ve pencerelerin sayısı
 • Temizlik alanının çalışma koşulları
 • Temizlik saati,
 • Temizliğin hizmetine göre değişmektedir.
Neden Morkoc Plus ?

AVM Temizliği konusunda neden Morkoc Plus temizlik şirketini seçmeliyim dediğiniz duyar gibiyiz. Bizim ilk önceliğimiz %100 Müşteri memnuniyeti ve hijyen olmuştur. Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için Temizlikte Neden Morkoc Plus ? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

AVM Temizliği Bölgelerimiz 

Ankara AVM temizliği konusunda hizmet verdiğimiz belli başlı bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgeler dışında kalan diğer bölgeler içinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca sizler ve sevdikleriniz için keyifli zaman geçirebileceğiniz Ankara AVMlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“AVM Temizliği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by