morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi

S.S.S

Temizlik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Morkoc Plus olarak sizlere temizlik hakkında sıkça sorulan sorulardan bahsedeceğiz. Günümüzde artık bağışıklık sistemlerimiz zayıfladığından dolayı daha kolay hasta olmaktayız. Bu yüzden dolayıdır ki hastalıklardan korunmanın en iyi yollarından bir tanesi de hijyendir. Yoğun iş temponuzda size yardımcı olabilmek için 11 Farklı Temizlik kategorisinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Ankara Temizlik Firması olarak Ankara’nın belli başlı bölgelerine de hizmet vermekteyiz. Temizlik bölgelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Çayyolu Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Çayyolu Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Çayyolu bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Ofis Temizliği, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Ümitköy Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Ümitköy Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Ümitköy bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Stor Perde Temizliği, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Çankaya Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Çankaya Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Çankaya bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Stor Perde Temizliği, Ofis Temizliği, Halı Yıkama gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Eryaman Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Eryaman Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Eryaman bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Havuz Temizliği, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Sincan Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Sincan Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Sincan bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Fabrika Temizliği, Ev temizliği, Ofis Temizliği, Koltuk Yıkama gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Etimesgut Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Etimesgut Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Etimesgut bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Havuz Temizliği, Battaniye ve Yorgan Yıkama, AVM Temizliği gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Toki Temizlik Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Toki Temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Toki bölgesinde bulunan tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Ev temizliği, Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Fuar Temizliği gibi 11 Farklı kategoride hizmetimiz bulunmaktadır.

Başka Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz ?

Ankara’nın neredeyse tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Lokasyon olarak Çayyolu bölgesinde bulunduğumuz için ağırlıklı olarak o bölgeye hitap ediyoruz. Fakat Keçiören Temizlik, Bağlıca Temizlik, Mamak Temizlik, Kızılay Temizlik, Ostim Temizlik, Yenimahalle Temizlik, Beytepe Temizlik, Cebeci Temizlik, İncek Temizlik, Gölbaşı Temizlik, Kızılcahamam Temizlik, Kazan Temizlik, Dikmen Temizlik gibi bölgelere hizmet vermekteyiz. Morkoc Plus Ankara Temizlik sektöründe güvenilir ve kaliteli bir Ankara Temizlik Şirketi.

Temizlik Fiyatları Ne Kadar ?

En çok karşılaştığımız sorulardan biridir. Temizlik fiyatı hesaplanırken belli başlı hususlar göz önüne alınarak hesaplama yapılmaktadır. Temizlik alanının büyüklüğü, pencere ve kapı sayısı, çalışma saati, temizlik türü ve koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile size fiyat teklifi verecektir.

Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar ?

Halı yıkama fiyatları, halının cinsine ve metrekare fiyatına göre değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by