morkoc-plus-logo-cayyolu-temizlik-sirketi-eryaman-firmasi
morkoc-plus-cayyolu-umitkoy-cankaya-temizlik-firmasi-yorumlari-hakkinda

Ankara Temizlik Firması – Morkoc Plus Temizlik Şirketi.

Morkoc Plus Halı yıkama sektöründe 11 yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde Ankara’nın önde gelen isimlerinden bir tanesidir.

11 yıllık tecrübemiz ile halı yıkama sektöründe tek rakibimiz kendimiz olup hijyen ve temizlik esasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı garanti eder.

SİZLERDEN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA ÖZEL İNDİRİMLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

Halılarınız ev yada iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır.

Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlanır steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır, tekrar santarfüjde suyu sıkılır. Ve bu aşamalardan sonra halınız ilk gün ki gibi temizlenmiş hale gelir.

morkoc-plus-hakkimizda-ankara-temizlik-firmasi-cayyolu-temizlik-sirketi

Son Teknolojik Donanımlar

Ürünlerinizi ya da bulunduğunuz ortamı her zaman en son teknolojik cihazlar ile temizliyoruz.

Para İade Garantisi

Ürünlerinizde Kalıcı Leke veya Bizden Kaynaklı Olmayan Lekeler Harici İçin Para İade Garantisi

Yaz – Kış Sürekli Destek

Öncelik Dediğimiz Gibi Müşteri Memnuniyeti Olduğu İçin Sizlerle Yaz – Kış Sürekli Temas Halindeyiz.

Morkoc Plus Halı Yıkama çalışanları olarak, bu alanda sizlere güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti en uygun şartlarla sunmayı amaç edindik.
Sizlerden teslim aldığımız halılarınızı modern makineler ve profesyonel temizlik ürünleri aracılığı ile özel yöntemler kullanarak temizliyoruz.

Halılarınızın modeline göre farklı yıkama işlemleri uyguluyor ve en hassas halılarınızı dahi güvenli halı yıkama programlarımızdan geçiriyoruz.

ankara-temizlik-morkoc-plus-vizyon-misyon

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar zamanla kirlenir ve bu kir halının içlerine işler. Sürekli temizlik yapılsa bile bu kirlere kolay ulaşılamaz, çünkü kir zamanla halı diplerine hapsolur. Bu nedenle etkili halı temizliği için profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.
Firma olarak alanımızdaki teknolojik yenilikleri takip ederek sizlere her zaman en üstün kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak en büyük hedefimizdir.

Morkoc Plus Sizin İçin Neler Yapabilir ?

Ev Temizlik Hizmeti

Çayyolu, Eryaman, Sincan, Batıkent, Etimesgut, Elvankent, Ümitköy, Çankaya, Toki Gibi bölgelerde bulunan evlerinizi sanki kendi evimizi temizler gibi temizliyoruz. Morkoc Plus olarak amacımız sizlere ve sevdiklerinize hijyenik bir yaşam alanı sunmaktır. Herkes temizlik yapar fakat Morkoc Plus En İyi Temizlik Yapan Firma

Ofis Temizlik Hizmeti

Morkoc Plus olarak ofisiniz Ankara’nın neresinde olursa olsun uzman ekibimiz ile birlikte işlerinizi aksatmadan en kısa sürede temizlik sağlıyoruz. Amacımız size ve çalışma arkadaşlarınıza temiz bir ortam sunmak

AVM Temizlik Hizmeti

AVM’niz Ankara’nın neresinde olursa olsun sizin müşterilerinize daha temiz bir AVM hizmeti sunabilmeniz adına Morkoc Plus, profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere destek veriyoruz. AVM Temizlik konusunda uzman ekip Morkoc Plus…

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Binalarınızı, Ofislerinizin ,Rezidansların, Otellerin, Hamamların ve daha bir çok alanın dış temizlik işi Morkoc Plus’ta uzman ekibimiz ile ilk önceliğimiz iş güvenliğine uygun şekilde binalarınızın dışarıdan daha modern ve temiz görünmesini sağlamaktır.

Ankara Temizlik Referanslarımız

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz acaba ?
Powered by